Drapanre Boszorkány- és Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Dohányzó

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Dohányzó - Page 2 Empty Re: Dohányzó Pént. Ápr. 27, 2012 4:24 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

-Jól van jól van! Azért nem kell lenyelni!*védekezőn felemeltem kezemet mellkasom elé, majd lassan vissza engedtem.* Csupán érdeklődöm. Nézd... nekem ez a világ teljesen új! Arról nem beszélt nekem senki sem, hogy ez a világ még is milyen, miféle alakok rohangálnak benne. Azt tudom, hogy Te vagy az első, akivel igazán szóba álltam... furcsa nem szoktam ennyit dumálni...
*elfintorodtam, majd cseppet oldalra billentettem fejemet, majd megittam söröm maradékát, s lassan felkeltem a kanapéról. Elgondolkodtam rajta, hogy lehet igaza van, s nem mindent a filmek alapján kellene eldöntenem, csak hogy a Keresztapa igen is egy olyan film, amihez maga a Maffia adott tanácsokat a rendezőnek, és a forgatókönyv írónak a változtatásokról, ám ezekbe inkább csak én magam szoktam beleélni magam, mások meg csak hülyén pislognak felém, vagy éppenséggel csak hülyének néznek. *
-Nem akartalak megbántani!
*mi a fene... még bocsánatot is kérek? Ez meg hogy a manóban lehet? eddig ilyesmit nem igazán váltott ki belőlem sem ember, sem pedig varázsló. És még is... most bocsánatot kértem valakitől, hol ott, ez nem volt szokásom elég régóta már.*
-Tudod, néha az ilyesmi segít átlendülni a rosszon. beletemetkezel egy hülye filmbe, és onnantól kezdve, az események hasonlatosságán poénkodva, eltereled a figyelmed a rosszról.*vontam meg vállamat.*

27Dohányzó - Page 2 Empty Re: Dohányzó Kedd Május 01, 2012 7:12 pm

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

-Figyelj ez a világ nem kicsit bonyolult. Ha valamit nem értesz akkor szólj és segítek vagy bár mit elmondok ami érdekel, de egyenlőre a főbb dolgokkal legyél tisztában, hogy mi merre meddig a legfontosabb szerintem, hogy a rendszerrel legyél tisztában, hogy ki mit mikor merre mit tehet meg, milyen jogaid vannak meg ilyesmik.
*A főbb dolgokhoz talán nem tartozik hozzá a Swethem család rendszerének megértése, de nem árt, ha azért tudja, hogyan működik egy ilyen rendszer. Legalább is engem úgy neveltek, hogy mielőtt valami felett dönteni akarsz vagy megakarod ismerni akkor előtte legyél tisztábban a dolgokkal.
Ha Caleb kérdez és tudok akkor segítek és válaszolok a kérdéseire. Mondjuk talán nem éppen én vagyok a legjobb tanár ilyen ügyekben.*
-De mondjuk ha igazán jó tanárt akarsz akkor Milano professzort keresd meg. Szubjektív tanár és mindkét oldalt megjárta már szóval ha valaki akkor ő tud felvilágosítást adni a dolgokról. De ezt nem tőlem tudod.
Ha neked ez segít, hogy a filmekben keresel egy fajta menedéket hát akkor jó, de ne felejtsd el, hogy a filmek kiszínezik a valóságot és kicsit el is torzítják ezért nem érdemes hajlítgatni. Nem bántottál meg csak vigyázz mert sokan ugranak az ilyenekre.
*Elővettem a cigarettás dobozomat és Caleb felnyújtottam, hogy kér-e, ha kér akkor adok neki meg persze tűzet is. Utána én is rágyújtottam.

28Dohányzó - Page 2 Empty Re: Dohányzó Hétf. Május 21, 2012 8:39 am

Caleb O'Connor

Caleb O'Connor

*A csaj, csupa olyan dolgot sorolt fel nekem így hirtelenjében, amiről egyből egy bűnügyi nyomozás jutott az eszembe. Egy pillanatra elgondolkodtam rajta, vajon mi lett volna akkor, ha otthon kezdek bele ilyesfajta nyomozásokba. Jó persze igaza van, hiszen tisztában kell lennem azokkal a dolgokkal, melyek körülöttem folynak. Tudnom kell, miféle lényeket hordoz hátán a föld, s így meg kell tudnom azt is, milyen rendszerbe csöppentem bele, s hogy a természetfeletti egy cseppet sem kamu.
Csak bólintottam egyet, majd belekortyoltam sörömbe, s az üres üveget letettem az asztalra. ha most egy bárban lettünk volna, az első dolgom az lett volna, hogy rendelek még egyet, s azzal is leöblítem torkomat.*
-Ezek szerint, Milano tényleg nagyon jó lehet, ha Őt ajánlgatod nekem... De megkeresem majd... Kösz a tanácsot!*megengedtem magamnak egy apró mosolyt, majd lassanként lábaimat ismét az asztalra tettem fel. Anyám bizonyára rám szólt volna, hogy vegyem le lábaimat róla azon nyomban.
valahogy mélyen odabent magamban, úgy éreztem, jobb hogy nem a szellemlátás az, ami megadatott nekem. Máskülönben minden egyes pillanatban, anyámat látnám magam előtt, s hogy meneküljek bűntudatom elől, talán még társultam is volna hozzá. vagy még sem? *
-Az én természetem elég furcsa... az igazat megvallva, nem szoktam csak így cseverészni az emberekkel... ha csak éppen nem akarok felcsípni valakit... de mióta itt vagyok, talán te vagy az első, akinek nem hazudtam... de komolyan!!
*és tényleg így volt. Ezen én magam is alaposan meglepődtem. Már csak arra voltam kíváncsi, vajon mért is cselekedtem így. Mért nem mondtam mindig a szokásos dumámat, s mért inkább az igazmondás mellett döntöttem.
Elgondolkodtam rajta, hogyha ez a valami, ami bennem lakozik, továbbra is ilyen mértékben reagál a haragra, a dühre, és a bennem tomboló bűntudatra, akkor vajon képes lennék vele embert is ölni? Ez volt az, amire sosem lettem volna kíváncsi. Az ég világon soha.*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.