Drapanre Boszorkány- és Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Madame Nassau Teaszalonja

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Csüt. Feb. 16, 2012 10:03 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Csak egy nagyon kicsit perverz, de se baj ezt már szoktam tőle, voltak ilyen gondolatai anno is szóval már nem is tűnik ha ilyet mondd azt úgy is tudom, hogy olyat nem csinálna ami nekem nem jó vagy fájna. Csak kuncogtam a gondolaton és olyan "enyje benyje" szemekkel néztem rá de azért lehet látni, hogy bizony tetszik a gondolat, fuu, miket mozgat meg bennem ez a pasi? Kicsit ijesztő, de ez van vissza szoknom Sergeire, hogy ilyen megjegyzéseket szokót tenni, de nem zavar más kép működik ő ád 1 mert pasi ád 2 mert öregebb. Bár tartok attól, ha esetleg odáig eljutunk akkor nem tudom neki mik az elvárásai hiszen ki tudja miután szét mentünk kivel volt ágyban és az mit nyújtott kicsit kirázott a hideg a gondolatra, oké ez így érdekes lesz.*
-Az bőven elég kedvesem az bőven elég. Minden estre te legalább tudod őt kezelni.
*Igazából sosem tudtam eldönteni, hogy Huinének azzal van baja, hogy én létezem vagy csak azzal, hogy Sergeivel vagyok bár inkább útobira szavazok, de ha abból indulok, ki, hogy bizony mindenkivel kicsit durcás akkor inkább az első variáció, minden estre kompromisszumot kötöttünk ő nem nem jön hozzám én nem megyek hozzá persze ha valami van és tudok segítenék neki szívesen, de gy se engedné.*
- És meg ha meghallja az eljegyzést milyen féltékeny lesz legalább nem kell többet hajsütő vasat használnom Huine majd megoldja a dolgot mondanám azt is, hogy többet szoliba sem kell mennem, de mivel oda alapból nem járok így azt nem mondom. Jól van... éppen a durcás korszakát éli rosszabb mint egy gyerek.

27Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Csüt. Feb. 16, 2012 10:46 am

Sergei Dragunov

Sergei Dragunov

- Szép is lenne ha nem tudnám, akkor eladnám Kínába, egy kis kajának… na jó, nem, de akkor is haragudnék rá, ha nem hallgatna rám, legalább néha, mert elég önfejű, hm, ebbe belegondolva, olyan mint te, csak sárkányban.
*Mindketten elég házisárkányok, csak Huine tényleg sárkány, Ness meg ember, akiből néha kitör a sárkány. Ez van, ezzel kell együtt élnem, mint azzal is, hogy Ness egy kicsit komoly dologgal viccel, amit nem tudtam megállni mosoly nélkül.*
- Na igen, lehet az lesz a legjobb, ha csak én fogok beszélni erről, utána lassan szokatom hozzád, de nyugi, ha megkérem, tuti nem fog megégetni, még barnítani se, sőt, lehet megfogja magát játszani, és kedves lesz… bár ezt kétlem. Jó hallani, hogy a tied is jól van, csak éppen kamaszodik, ahogy hallom.

[/quote]

28Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Szomb. Feb. 18, 2012 2:02 pm

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Mint én csak sárkányban, hát köszi, rendes vagy. Enyhén szólva félre nyeltem mikor ezt közölte velem a kis drága menten csapom is agyon. Még, hogy én mint sárkány oké van benne valami, de akkor is. Csak csúnyán nézzek rá.*
-Kösz fogtam az adást.
*Ez van kicsit ironikus vagyok meg amúgy is mit fogjam fel komolyan a dolgokat az csak nyűg lenne.*
-Édesem nem kérem, hogy megkedveljen csak ne akarjon kinyírni minden áron se engem se az én sárkányomat, ha békében el leszünk egymás mellett az már jó. Az nem kifejezés, hogy kamaszodik, de egyenlőre még elviselhető azt hiszem. Bár a múltkori hisztije kicsit sok volt.

29Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Vas. Feb. 19, 2012 1:50 am

Sergei Dragunov

Sergei Dragunov

- Ej-ej, azért ne harapd le a fejemet, ha kérhetem. *ránézek, de közben azért vigyorgok, na, néha szeretem szívni mások vérét, és mivel nincsen két csini, hegyes szemfogam, ezért ezt csak így tudom megcsinálni.*
- Nyugi, nem fog, arról gondoskodok majd, hogy ne legyen bajod, és a sárkányodnak se. Figyelj, lehet még meg is kedvelik egymást, és örökbarátok maradnak… bár nem hiszem, de a gondolat az jó. Hm, azért kicsit érdekes, nem lehet hogy néha te is ilyen voltál, amikor kamaszodtál?

30Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Csüt. Feb. 23, 2012 10:25 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

*Néha elgondolkodom, hogy Sergei komolyan gondolja amit mondd vagy csak hülyéskedik és ha komolyan gondolja akkor teljesen normális-e. Aztán ilyenkor arra juttok, hogy a véremet akarja szívni és mivel én általában ugrok az ilyesmire így nincsen is nehéz dolga csak azt a bizonyos húrt el ne szakítsa mert akkor aztán lesz ne múlass, minden estre most elég vissza fogott vagyok, de sejthető, hogy nem sűrűn lesz mindig így most ilyen laza kedvem van plusz boldog vagyok. Azért az én életem sem szokványos már csak a leány kérés sem. Sergei is tud azért vissza jön aztán hipp-hopp beszerez magának egy menyasszonyt, imádom, komolyan.*
-Persze örök barátok, ahha melyik párhuzamos univerzumban édesem? Tényleg csak annyit szeretnék, hogy tűrjék meg egymást, majd én is beszélek a kis kamasszal, hogy is viselje el a te társadat mert azt azért illik hozzá tenni, hogy az enyém sem éppen rajong Huineért téged sem sűrűn kedvel, de ha látja, hogy veled vagyok boldog akkor megbékél majd veled is. Ő könnyebb eset mint a tied.
*Elgondolkodom azon amit mondd, nem én nem voltam ilyen mármint ennyire nem, nem is lett volna rá esélyem, hogy ilyen hisztiket levágja különben sem voltam hisztis gyerek, ha jól emlékszem.*
-Nem. Én nem voltam ilyen. Én csak lázadtam folyamatosan, de nem hisztiztem soha nem is lett volna rá okom se esélyem.
*Lázadni lázadtam. Elég komolyan nem volt akkor ami visszahúzón és őszintén szólva szartam arra ki mit gondolt azért mos már komolyabb vagyok pár fokkal. Azt hiszem erről a haverokat meg a családot kéne megkérdezni.*

31Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Csüt. Feb. 23, 2012 10:40 am

Sergei Dragunov

Sergei Dragunov

- Hát, azt nem tudom, hogy melyikben, de valamékben tuti azok, itt oké nem, de nem gond, majd lenyugszanak. Csak óvatosan Huinevel, nem csak én öregedtem ám, hanem szépen megnőtt a hölgy is. * azért nem mondanám kifejletnek, de lassan megfog bírni, bár nem tervezem, hogy repülni fogok a hátán egy darabig, de hát majd kiderül előbb vagy utóbb. De most az a lényeg, hogy Ness itt van, meg én is, és hogy úgy néz ki a drága, mint egy vadmacska, éééés tetszik nagyon.*
- Hm, van aki lázad, van aki hisztizik, ki-ki mit csinál. De azért néha emlékszem a lázadásaidra, rendesen csattantak az arcomon. *vigyorogva dörzsölöm az arcomat, ahova kaptam már pár poffont Nesstől, de hát mondhatni megérdemeltem… legalábbis szerinte, szerintem meg nem.*
- Na, gyerünk-gyerünk, nem fog magától eltűni az a cukorbomba, tessék szépen megenni. Addig nincs se smaci, és tapi.

32Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Vas. Feb. 26, 2012 4:12 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

-Pont ez az én bajom is, hogy ő is öregedet. És mint tudjuk az öregebb sárkányok végkép nem tűrik meg a fiatalabbakat. Pláne ha az elég hisztis. Fuu jut eszembe. Megígértem neki, hogy majd kap valami ajándékot, ha jól viselkedik és elég okosan viselkedett egész héten megérdemel valami szépet. Van valami ötleted mit adjak neki? Én már kifogytam az ötletekből ő meg igényli a kreativitást ebben viszont olyan mint én igényli az egyediséget. És ha nem kap valami szépet akkor nyűgös lesz amit nem szeretnék mert akkor hajlamos tűzet eregetni amit persze nem tud kordában tartani.
*Ezt már érzékeltem eleget, hogy ezt nem tudja kordában tartani. De egyenlőre még ebből sérülés hál istenek nem lett az kéne még csak, de sajnos ami késik az általában nem is múlik, de ezt nem nagyon szeretném azt szeretném, ha kontrollálná magát, de erre remény mostanság elég kevés, mindegy ezen is túl kell valahogy lenni, valahogy. Igen, tudom, hogy nézzek ki, de hát istenem ilyen vagyok ilyen voltam mindig is, de ahogy látom Sergeinek ez tetszik. Kaptam már megszólást amiatt ahogy kinézek, de ezekre csak vállat szoktam vonni akinek nem tetszik az nem nézz rá aztán el van intézve ne, hogy már.*
-Ehh, azokat okkal kaptad, de sosem kaptál akkorát amekkorát tiszta erőből tudnék ütni csak amolyan józanító pofonokat kaptál amiket megérdemeltél nem is sokszor ütötelek meg, de nyugi manapság ilyet nem fogsz kapni tőlem. Ád1 mert megtanultam, hogy számoljak el tízig mielőtt ütök ád 2 mostanában nincsen kedvem verekedni ád 3 akit szeretek azt mostanában nem ütöm meg, oké ez így nem igaz, de egyenlőre nem tervezem, hogy újabb pofonokat osztogassak. Persze ez attól függ te menyire vagy jó kisfiú.
*Oké Ferencet élvezettel szoktam néha meglegyinteni, de ő általában elhajol vagy megfogja a kezemet így esélyem sincsen őt megütni meg azért őt nem is sűrűn akarom mert csak a nagybátyám meg amúgy is. Azt hiszem talán életem talán csak 3 vagy 4 alakom volt mikor megakartam ütni, de az jogos volt.
Sergei szavaira csak sóhajtottam. Fene, azt hittem megúszom ennek a cuccnak a megevését, de tévedtem. Csak megettem ami még előttem volt s felálltam a székről és Sergei karját fogtam meg és leültetem a székre és az ölébe ültem.*
-Állsz ott mint a cövek.
*Mosolyogtam rá és megcsókoltam majd neki döntöttem a fejemet a mellkasának és átöleltem.*
-Szeretlek!
*Mosolyogtam rá a hajával játszva páran elég csúnyán néztek ránk, de ez engem enyhén szólva nem érdekelt.*

33Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Hétf. Feb. 27, 2012 2:49 am

Sergei Dragunov

Sergei Dragunov

- Hát, az öregebbek már csak ilyenek, és Huine emberi években számolva, abban a korban van most, amiben te is. Csak kicsit akaratosabb, meg erőszakosabb, és kényesebb, hisztisebb, de ezeket leszámítva, egész aranypofa. Ajándékot… hm, egy pacit esetleg, vagy valami játékot talán. Nem tudom, nekem Huine kiköveteli a dolgokat, és ezért ilyen gondom nincs.
*De amikor már azt akarja, hogy vegyek neki egy saját hegyet, vagy erdőt, akkor azért már én is toppot mondok, mert mindennek megvan a határa. Birtokot akart, ahol tud repkedni és nem zavarják? Megkapta, de ennyi, kisebb dolgokat megveszek neki, és kész.
Persze hogy tetszik Ness, amolyan, tüzes vadmacskának tűnik, és ez nagyon is bejön nekem, fiatalság bolondság, mondani szokás, de ha elveszem, akkor se akarom, hogy máshogy nézzen ki.*
- Aaaazért néha elég lett volna az is, ha csak szavakban lecseszel, nem kellet mindig verekedni. Szerencsére nem voltak már tejfogaim, ki is estek volna. És remélem is, hogy nem kapok, a végén még félnék tőled, és te hordanád a nadrágot a kapcsolatban. Oh, nagyon jó leszek, nem akarom, hogy a néni büntessen.
*Főleg mert férfi vagyok, azért az önbecsülésemet ez letudná nyomni mínuszba, nem is kicsit, sőt, marhára.
Nah, csüccs, mert az asszony így akarta, hát akkor most ülők, és az ölemben egy kis Ness is.*
- Én is téged, de ne koptassuk el a szót, mert a végén elveszti a jelentését.
*Átkaroltam a derekát... hm, de jó finom az érintése.*

34Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Hétf. Feb. 27, 2012 9:53 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

-Ő Sergei ne haragudj, de ezek a tulajdonságok amiket most elmondtál kizárják a cuki pofasság jelzőt, de se baj elhiszem neked ha te mondod. Hm azt hiszem van egy ötletem régóta nyekerget már, hogy a karán falára kér egy szép valami kaparás álló hangulat elemet. Majd veszek fehér tapétát és kifestem neki szépre azt felragasztom azt ugyan nem tűz álló, de gondolom a tapéta tovább bírja mint a papír legalább is remélem. Nálunk nincsen követelőzés. Max kér és majd megkapja, de kérni se sűrűn szokót ez az egy dolog amit eddig kért és extra dolog.
*Erdő, hegy saját birtok? Jézusom. Ha nálunk kérne ilyet hát, meg se tudnám neki venni. De legalább ő ilyet nem kér nem mondom Huine kicsit el van kényeztette azt hiszem Sergeivel eltérnek a nevelési módszereink. Oké van pénzem, nem az, de az én pénztárcám is véges és speciel egy egész erdő árát nem tudom kikapni a zsebemből ahogy egy telekét vagy hegyét sem. Mázli, hogy Huine csak a birtokot kapta meg. Azt hiszem viszont ez a tapétás dolog jó ötlet, egyedi és szép és én csinálom szóval szívből jön ezt értékelni fogja. Főleg ha egész éjjel ezt fogom neki festegetni, no, de nem baj mostanában úgy se alszom jól.
Nem is sűrűn fogok akkor se változni ha elvesz. Max kicsit vissza fogom magamat és nem megyek ki minden hétvégén bulizni és inni. Ha ez esetleg zavarná Sergeit.*
-Mikor éppen alkohol mámorban fetrengtél nem hiszem, hogy elég lett volna, ha szóban lecseszlek szívem. Félni? Persze még a végén el is hiszem, te szegény elnyomott férfi.
*Kuncogtam ezen ahogy a nadrágoson dolgon is. Nem mondom ki, de azért valljuk be én voltam a dominánsabb fél sokszor a kapcsolatban, de szerintem ez most már nem így lesz mert kicsit szelídültem plusz ő idősebb, na meg nem akarom az önbecsülését romokba dönteni, hadd legyen csak ő a dominánsabb, vagy legalább is higgye csak azt.
Hát, na áll ott mint a cövek még jó, hogy leültettem az meg, hogy az ölébe ültem saját szoc problémája. Gondolom ha nehéz vagyok vagy nem akarja vagy nem jó neki csak szól, hogy nem jó. Legalább is remélem.*
-Nem félek én attól, hogy elkopik szívem.
*Jól esett, hogy átkarolta a derekamat csak játszottam tovább a hajával neki simulva teljesen, jó volt hozzá bújni.
Pár női egyed Sergeire csorgatta a nyálát pár férfi egyed meg engem méreget elég, khm furcsa tekintettel. Átnéztem Sergei vállat felett az egyik csajra aki éppen felfalta a szemeivel. Elég csúnyán néztem rá ő erre rögtön másfelé nézet. Nem vagyok féltékeny típus sosem voltam az, de azt nem szeretem mikor vagyok a párommal most már aki ráadásul a vőlegényem is és akkor bámulják.*

35Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Szer. Feb. 29, 2012 2:48 am

Sergei Dragunov

Sergei Dragunov

- Na, egy tapéta, az nem is rossz, de szerintem ne olyat, amin állatok vannak, mert az talán felhívás keringőre. Nem lenne vicces, ha leégetne mindent, hát, szerintem, meg lehetne bűvölni azt a papírt, hogy ne égjen el hamar. Hát, azért ad meg neki, mert ha nem… lehet kezelhetetlenebb lesz.
*Tudom azért én is azt, hogy milyen is, ha valaki nem kap meg valamit. Habár igaz, én csak az üzlettársaimmal voltam így, de azok is tudtak nyavalyogni, tehát ezt csak képzeljem el egy sárkánnyal, kész katasztrófa.*
- Oké, de nem is voltam olyan gyakran részeg, hát de nézd meg. Tényleg féltem, nem tudtam, mikor támad a lopakodó Ness és küld egy pofonbombát.
*Vigyorogtam vidáman, azt meg nem mondom már el, hogy szerintem a „verésnek” milyen társas tevékenység közben van értelme. Habár ott se a nagyon durva fajtának, csak éppen az amolyan, még fáj, de élvezem.*
- Én se, de azért érted, ha sokat hangoztatjuk, még azt gondolnák, így akarjuk meggyőzni magunkat, hogy tényleg így van.
*Oké, ez kicsit nyálas volt, de néha kiesik ilyen a számon, és ezért is kezdem el simogatni a hátsóját, mert na, legyen már kicsit „más” is mint a nyálfolyam.*

36Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Csüt. Márc. 01, 2012 4:57 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

-Természetesen nem állatokat fogok majd ráfesteni nem ment el az eszem nem óhajtom felhergelni az amúgy is hisztis sárkányomat mert a végén gondok lesznek amit köszönöm nem óhajtok. Van abból éppen elég nem kell még pár. Hmm...Sergei te egy zseni vagy. Persze égés gátló varázslat te egy rejtett zseni vagyok. Megkapja, de mértékkel nem óhajtom elkényeztetni. Azt hiszem eltérnek a nevelési módszereink. Különben is a lemezkiadónál tuti nem lehet hisztisebb.
*Okos dolog volt ez a varázslat Sergeitől. Talán bejöhet és nem kell majd gyakran újra neki állnom ami nem rossz dolog. Időm az van nem az csak azért nem szeretném naponta újra festeni. De majd kis sárkányom biztos vigyázz rá, amit tőlem kap arra nagyon szokót.
Azért a sárkány meg az üzlet más. Nyavalyogni azt a lemez kiadók is tudnak. Nem leszünk kész, nem tudjuk felvenni, nem fogjuk tudni időben kiadni, stb. Ilyenek szoktam hallgatni, mondjuk úgy napjában hatszor. De megszoktam és nem különösebben izgat már különben is eddig sosem késtem lemez kiadással. Nem tudják felfogni, hogy a dal írás az nem úgy megy na akkor most megírom a dalokat ha nem ahhoz kedv kell meg idő meg minden más egyéb, nem megy az úgy csettintésre.
Vigyorogj csak szívem vigyorogj majd mindjárt olyat kapsz, hogy nem fogsz. Nagyon vicces mit ne mondjak, néha hülye a humora. Csak megforgattam a szemeimet és sóhajtottam.*
-Lopakodó Ness szabadságon van, de ha óhajtom visszajöhet. Mondjuk most nem mert megzúztam a csuklómat tánc közben szóval nem vagyok ütő képes.
*Szóval az úgy volt, hogy én táncoltam a padló meg úgy gondolta, hogy humoros ha kimegy alólam és ennek az lett a következménye, hogy akkorát estem mint a ház és megzúztam a csuklómat. Nem én voltam a hibás, de, hogy, a padló. Egyértelmű nem? Pontosan értem Sergei mögöttes tartalmát is jól ismerem. Mondjuk azt én sem hangoztatom, hogy ha odáig eljutunk és Sergei esetleg felveti, hogy próbáljunk ki valami illyes mit is akkor esetleg azt mondanám, hogy rendben, de elég erősen meggondolnám és az sem mindegy milyen mélységig gondolja ezt. Nem szeretnék lilla-kék foltokat. Mondjuk igaz maximálisan megbízom Sergeiben. Az, hogy most meg vissza jött és rögtön meg is kérte a kezemet csak dobot a bizalomra még egy lapáttal, ha lehet ezt így mondani.
Sergei mondatára csak sóhajtottam. Szerintem ez egyáltalán nincsen így, de ha ő így gondolja akkor legyen neki igaza, kivételesen. De valljuk be ez édes volt Sergeitől.*
-Édes vagy.
*Mosolygottam rá. Hagytam had menjen a keze arra amerre akar. Nem zavar, én meg úgy is a haját piszkálom. Jól áll neki ez a szín bár az eredeti sem volt rossz. Én is gondoltam hajfestésre esetleg melíra, de aztán el is vettetem az ötlet. Ahhoz megkéne várnom még lenő a szőke ahhoz pedig nincsen kedvem mert ügye azt senki nem tudja, de nem szőke az eredeti hajszínem mondjuk igaz kezd kicsit lenőni a szőke szóval be kell majd megint festenem addig még nem észre vehető, hogy nő le a szőke.
Éreztem ahogy Sergei keze becsúszik a szoknyám alá, oké rövid a szoknyám, de legalább harisnyát vettem fel. Csak közel hajoltam Sergeihez és a homlokomat az övéhez illesztetem és úgy suttogtam neki.*
-Ha ennyire be vagy indulva ám legyen, de akkor inkább szobára menjünk és ne itt ha érted mire gondolok.
*Néztem Sergeire komolyan, én ezzel az esélyt megadtam neki ha akarja ám legyen én is akarom, rajta áll a dolog. Sergeit figyeltem erre mit reagál.*

37Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Vas. Márc. 04, 2012 2:50 am

Sergei Dragunov

Sergei Dragunov

- Ahaaa, értem, hát, ha hisztis, akkor készülj fel arra, hogy lehet belefog kötni abba is, amit felraksz neki. Oh, tudom én hogy az vagyok, egy felfedezetlen gyémánt vagyok, semmi más. *most a háttérben kellene megjeleni valami isteni zenének, ami a nagyságomat véli kifejezni, de hát, az kicsit már túlzás lenne. * - Nem tudom, nem volt még dolgom lemezkiadókkal, de akkor lehet majd veszek egyet.
*Legalább megtapasztalom azt is, ha a kiadó nyűgösködik, de mivel én vagyok a főnők, lazán megtudom szívatni mindet.*
- Kész szerencse, mármint nem az, hogy meghúztad a csukódat, hanem hogy nem tudsz ütni, de fejelni még igen, vagy rúgni, persze nem ötleteket adok neked.
*Remélem, ha elveszem, nem fog majd jönni a támadópocok Ness, mert akkor hamar a szekrényben fogok bujkálni előle. Legalábbis valami jól védhető helyen.
Hát igen, fogdosom, de csak mert hiányzott már elég rendesen, és megakarom vizsgálni, hogy minden része olyan, mint amire emlékeztem, és ha most innék valamit, tuti a torkomra menne. Kiül a meglepetés is az arcomra, hát erre nem számítottam.*
- Ízé… vártam volna vele a nászéjszakáig, de most hogy mondod… nyomás akkor keresni egy üres szobát.

38Madame Nassau Teaszalonja - Page 2 Empty Re: Madame Nassau Teaszalonja Vas. Márc. 04, 2012 4:14 am

Nessa F. Swethem

Nessa F. Swethem
Dracollin
Dracollin

-Vissza vonom, te nem okos vagy ha nem egoista. Téged nem szabad dicsérni szívem.
*Mosolyogtam rá kedvesen, tényleg egos volt amit mondott nem is kicsit.
Én is tudom, hogy a kis hisztis királynő mit fog levágni ha nem fog neki tetszeni, de reménykedem benne, hogy megkegyelmez nekem. Főleg ha szépen fogok rá mosolyogni. Legalább is eddig ez a trükk be jött remélem ezek után is be fog.
Azért most tudatosult bennem mekkora a társadalmi szakadék köztem meg Sergei között. Ő neki csak egy csettintés és egy egész lemezkiadó pottyan az ölébe nekem pedig kőkemény munka mire egyáltalán kitudok adatni egy lemezt vagy letudok szervzeni egy fellépést a Lilithen kívül. Ebből a társadalmi szakadékos dologból pedig még gondok lesznek a rossz nyelvek majd tuti fognak erről járni. Mondjuk nem tudja mit fog a nyakába venni ha komolyan vesz egyet. Csak sóhajtok és ránézzek.*
-Sergei egy lemezkiadóval rettenetesen sok a nyűg. Oda sok alkalmazott kell és sok énekes vagy együttes megfelelő felszerelés és még sorolhatnám könnyen bele lehet bukni és nem csak egy cég ha nem stúdiók is. Mire felfuttatod rengeteg pénz és könnyen bele lehet bukni. Ráadásul neked semmi zenei végzettséged ami ehhez kellene oda pedig nem árt ha az is van szívem. Az nem csak arról szól, hogy kiadod a cdket ha nem azokat fel kell venni, reklámozni kell le kell védetni és még sorolhatnám. Ha nem akarod, hogy csődbe menj kimaradsz a zenei iparból.
*Mikkor Sergei elmondja megmaradt lehetőségeimet csak elmosolyodom. Ez nekem eszembe se jutott mondjuk igaz nem is gondolkodtattam ilyeneken, de milyen igaza van istenem. Oké vannak jó ötletei ez tény.*
-Kösz az ötletetek, de amúgy nem. Nincsen kedvem verekedni.
*Nem, nem fogom Sergeit bántani annál sokkal jobban szeretem meg amíg nem ad rá nyomos okot, ha valami olyat csinál inkább majd leüvöltöm a fejét vagy ilyesmi. Az jobban tetszik mint a tettlegesség meg ügye a hang elől nem tud szekrény mögé bújni.
Látom rajta mennyire meglepődött. Fel is vonom erre a szemöldökömet. Látom rajta a teljes meghökkenést. Majd elmosolyodom arra amit mondd. Nem vagyok régi módi hiába neveltek annak. Csak mosolyogva néztem rá.*
-Nem vagyok régi módi ne aggódj, gyere.
*Fogtam meg a kezét és húztam fel a székről a pultosnak csak óda mondtam, hogy írja a többihez és kimentem Sergeivel a teaházból és átvezettem a főtéren az egyik eldugott kis mellékutcácskába mentünk ahol egy ház állt. Bementünk és oda mentem a recepcióshoz. Valamit oda súgtam neki mire ő csak vigyorgott majd a kezembe nyomot egy kulcsot. Visszamentem Sergeihez és megfogta a kezét a lépcsőhöz mentem vele és elkezdtük szelni.*
-Piros lámpás ház. Ferenc a tulajdonos szóval ingyen van a szoba a recepciós pedig tartani fogja a száját mivel régi barátom plusz ő sem óhajtja magát felnyársaltatni Ferenccel és ne aggódj nem leszel címlapokon az egész hely nagyon titkos. Kevesen ismerik. Én csak azért mert a nagybátyám a tulajdonos ennek is többek között.
*Magyaráztam Sergeinek majd felértünk egy szobához kinyitottam és bementünk a táskámat letettem a székre. Elég ízlésesen volt berendezve a szoba Sergeinek meg azt nem kell tudnia, hogy ez az a szoba valójában nem szokót a vendégek rendelkezésére állnia. Meg van az előnye ha az embernek vannak kapcsolati. Mosolyogva néztem Sergeire. Mintha kicsit sokkos lenne.*
-Mintha kicsit még sokkos lennél szívem.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.